ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب وردپرس با شایان برای خرید محصولات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم:

محصولات وردپرس با شایان

در وردپرس با شایان ، محصولات زیر بفروش می رسند:
۱. طراحی وبسایت (می توانید از این بخش اقدام کنید و با ما برای مشاوره‌ی تلفنی طراحی سایت ، اقدام کنید)
۲. دوره های آموزشی (بزودی …)
۳. قالب و افزونه‌ی وردپرس (هم اکنون ، این محصولات تنها به صورت همکاری در فروش ، بفروش می رسند. یعنی یا ما از آن سایت‌ها با توجه به قراردادی که با آنها داریم و باتوجه به کدهای تخفیفی که از آنها داریم خریداری می کنیم و شما می توانید محصولات را از سایت ما با لایسنس آنها ، خریداری و استفاده کنید و ما نیز پشتیبانی و آپدیت را -با توجه به شرایط در صفحه‌ی همان محصول- ارائه می دهیم) در آینده نیز ، بصورت همکاری با فروشندگانی که محصولاتی ایرانی یا خارجی برای فروش دارند ، محصولات‌شان را بفروش می رسانیم (: برای این مورد ، این صفحه را ببینید.
۴. هاستینگ وردپرس – ما هاست نمایندگی ایران سرور را داریم ، فعلا هاست وردپرس ارائه نمی دهیم ، ولی خودتان می توانید از این لینک هاست ایران سرور را از خود ایران سرور ، خریداری کنید.

قوانین خرید

 1. سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید یا با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید از تماس و مشاوره ی قبل از خرید محصولات نیز استفاده کنید که شماره تماس ، در صفحه‌ی تماس با ما سایت قرار دارد .
 2. درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم ارسال تیکت وبسایت وردپرس با شایان به ثبت برسد.
 3. پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و… دقت فرمایید.
 4. امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.
 5. محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان وردپرس با شایان و عدم رفع مشکل توسط فروشنده، از سایت ، حذف خواهد شد.
  • تبصره: بازگشت وجه به حساب کاربران (کاربرانی که صرفا نسخه معیوب را خریداری کرده و نسخه سالم برای محصول در اختیار ایشان قرار نگرفته است) فقط به صورت شارژ کیف پول انجام شده و کاربر می تواند محصول دیگری را از وردپرس با شایان خریداری کند و یا با ارسال شماره کارت ، می‌توانیم مبلغ را به حساب شان برگردانیم.
 6. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه و تیکت پشتیبانی ، بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن و حذف اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.
 7. فروش و پخش محصولات، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است و یا حتی مشخص شود کاربر با خرید یک نسخه، روی چندین سایت به استفاده از محصول می پردازد، مجموعه‌ی وردپرس با شایان ، این حق را دارد که دسترسی شما به نسخه های آتی محصول خریداری شده را متوقف و در بعضی مواقع حق دارد از شما شکایت کند (بدلیل ذکر سدن این موضوع در قوانین سایت) و در صورت تکرار این عمل، حساب کاربری شما را مسدود کند.
 8. وردپرس با شایان هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی ، تحریم و… را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی ، نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای فروشندگان و وردپرس با شایان خواهد بود.
 9. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت ، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط وردپرس با شایان را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
 10. وردپرس با شایان در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
 11. خدمات وردپرس با شایان به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، امنیت و … ارائه نمی شود. همه‌ی ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای وردپرس با شایان که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و ما هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو پرداخت نخواهیم کرد. ما تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهیم بود.
 12. سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و ما هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهیم داشت.
 13. تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات وردپرس با شابان تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه‌ی وردپرس با شایان و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، وردپرس با شایان حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت وردپرس با شایان در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا وردپرس با شایان مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت وردپرس با شایان کنترل نماید.