می خواهی کسب و کار آنلاین خودت را داشته باشی؟

دوره‌ی آنلاین
0 تا 100 ایده تا طراحی وبسایت

در طی این دوره‌ی آموزشی آنلاین ، یاد می گیرید ایده‌ی کسب و کار اینترنتی خودتون را پیدا کنید ، طراحی وبسایت را یاد بگیرید و از سایت تون (کسب و کار اینترنتی تون) ، در آمد داشته باشید.

تا به حال شده به این فکر کنید که خیلی خوب می شد اگر می توانستم یک حتی فراتر از دیجی کالا یا اسنپ برای خودم راه بیاندازم ؟!​

در دوره‌ی آموزشی 0 تا 100 ایده تا طراحی وبسایت ، یاد بگیرید کسب و کار اینترنتی خودتون را راه بیاندازید و از آن کسب درآمد کنید!

دوره ی جامع 0 تا 100 ایده تا طراحی وبسایت چیست؟

دوره ی 0 تا 100 ایده تا طراحی وبسایت ، یک دوره ی جامع آنلاین است که در آن یاد می گیرید چطور ایده ی کسب و کارتان را پیدا کنید ، چطور مطمئن شوید ایده ای که پیدا کردید مشتری دارد و بعد محصول را آماده کنید و بصورت آنلاین و از طریق وبسایت تان ، یعنی کسب و کار آنلاین تان ، آن را بفروش برسانید. در این دوره ، بصورت 0 تا 100 یاد می گیرید که کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید.

روش آموزش این دوره ، در مقایسه با سایر دوره هایی که تاکنون دیده اید ، کاملا متفاوت است! شما بصورت آنلاین و از سامانه ی آموزشی آکادمی وردپرس با شایان ، دوره را می گذرانید و به انواع محتوای متنی ، صوتی ، ویدیویی ، تصویری و… دسترسی دارید و بصورت 24 ساعته می توانید آموزش ببینید !

فراموش نکنید: شما در این دوره آموزشی یادمیگیرید که چگونه هزاران بار بدون پرداخت هزینه ی طراحی سایت و… ، برای خود و دیگران طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی انجام دهید و ایده های خود و دیگران را بررسی کنید و بررسی کنید که آیا ایده ی خوبی هست و می تواند موفق شود یا خیر ؛ و این‌گونه می توانید چندین کسب و کار اینترنتی برای خود و دیگران راه اندازی کنید .

سرفصل های اصلی دوره​

ایده پردازی برای راه اندازی کسب و کار

آشنایی با استارتاپ ها، بوم مدل کسب و کار و بوم ناب

سنجش و انتخاب از بین ایده ها و متمرکز شدن روی همان ایده

آزمایش و بررسی اینکه آیا مشتری واقعا محصول ما را خریداری می کند یا خیر؟!

طراحی وبسایت و فروشگاه اینترنتی بدون برنامه نویسی

آموزش افزونه ها و پوسته ها و فارسی کردن آن‌ها

بازاریابی ایمیلی (ایمیل مارکتینگ) برای افزایش فروش

افزایش بازدید کننده و فروش بیشتر با جستجوی گوگل

ثبت نام در دوره‌ی آموزشی آنلاین
0 تا 100 ایده تا طراحی وبسایت

خیلی راحت کسب و کار اینترنتی خودتان را راه بیاندازید!

در دوره‌ی آموزشی 0 تا 100 ایده تا طراحی وبسایت ، یاد می گیرید براحتی کسب و کار اینترنتی خودتان را راه بیاندازید .

در واقع شما برای کسب و کار اینترنتی تان ایده پردازی می کنید و ایده تان را بررسی می کنید و وبسایت تان را بدون کدنویسی طراحی می کنید .

ما در دوره های آنلاین آکادمی وردپرس با شایان ، شما را کاملا با محتوای دوره درگیر می کنیم و در هر بخش از دوره ، یکسری فعالیت ها و اقدامک هایی دارید که باید انجام دهید!

0 تا 100 کسب و کار اینترنتی تان همراه تان هستیم …