می خواهی کسب و کار آنلاین خودت را داشته باشی؟

دوره‌ی آنلاین
0 تا 100 ایده تا طراحی وبسایت

در طی این دوره‌ی آموزشی آنلاین ، یاد می گیرید ایده‌ی کسب و کار اینترنتی خودتون را پیدا کنید ، طراحی وبسایت را یاد بگیرید و از سایت تون (کسب و کار اینترنتی تون) ، در آمد داشته باشید.

تا به حال شده به این فکر کنید که خیلی خوب می شد اگر می توانستم یک حتی فراتر از دیجی کالا یا اسنپ برای خودم راه بیاندازم ؟!​

در دوره‌ی آموزشی 0 تا 100 ایده تا طراحی وبسایت ، یاد بگیرید کسب و کار اینترنتی خودتون را راه بیاندازید و از آن کسب درآمد کنید!

دوره ی جامع 0 تا 100 ایده تا طراحی وبسایت چیست؟

دوره ی 0 تا 100 ایده تا طراحی وبسایت ، یک دوره ی جامع آنلاین است که در آن یاد می گیرید چطور ایده ی کسب و کارتان را پیدا کنید ، چطور مطمئن شوید ایده ای که پیدا کردید مشتری دارد و بعد محصول را آماده کنید و بصورت آنلاین و از طریق وبسایت تان ، یعنی کسب و کار آنلاین تان ، آن را بفروش برسانید. در این دوره ، بصورت 0 تا 100 یاد می گیرید که کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید.

روش آموزش این دوره ، در مقایسه با سایر دوره هایی که تاکنون دیده اید ، کاملا متفاوت است! شما بصورت آنلاین و از سامانه ی آموزشی آکادمی وردپرس با شایان ، دوره را می گذرانید و به انواع محتوای متنی ، صوتی ، ویدیویی ، تصویری و… دسترسی دارید و بصورت 24 ساعته می توانید آموزش ببینید !

شما در این دوره‌ی آموزشی، یاد می‌گیرید که چطور یک کسب و کار اینترنتی، برای خودتان راه بیاندازید و شما می‌توانید به هر تعدادی که دوست دارید، برای دوستان‌تان، برای سایت‌ها و مجموعه‌های دیگر خودتان و… ، سایت طراحی کنید و با اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیز آشنا می‌شوید. پس شما می‌توانید چندین کسب و کار اینترنتی برای خودتان یا دیگران، راه اندازی و طراحی کنید.

سرفصل های اصلی دوره​

ایده پردازی برای راه اندازی کسب و کار

آشنایی با استارتاپ ها، بوم مدل کسب و کار و بوم ناب

سنجش و انتخاب از بین ایده ها و متمرکز شدن روی همان ایده

آزمایش و بررسی اینکه آیا مشتری واقعا محصول ما را خریداری می کند یا خیر؟!

طراحی وبسایت و فروشگاه اینترنتی بدون برنامه نویسی

آموزش افزونه ها و پوسته ها و فارسی کردن آن‌ها

بازاریابی ایمیلی (ایمیل مارکتینگ) برای افزایش فروش

افزایش بازدید کننده و فروش بیشتر با جستجوی گوگل

ثبت نام در دوره‌ی آموزشی آنلاین
0 تا 100 ایده تا طراحی وبسایت

خیلی راحت کسب و کار اینترنتی خودتان را راه بیاندازید!

در دوره‌ی آموزشی 0 تا 100 ایده تا طراحی وبسایت ، یاد می گیرید براحتی کسب و کار اینترنتی خودتان را راه بیاندازید .

در واقع شما برای کسب و کار اینترنتی تان ایده پردازی می کنید و ایده تان را بررسی می کنید و وبسایت تان را بدون کدنویسی طراحی می کنید .

در اینجا هر مهارتی که نیاز دارید را آموزش می دهیم!!

آموزش آنلاین را شروع کنید!!

ما در دوره های آنلاین آکادمی وردپرس با شایان ، شما را کاملا با محتوای دوره درگیر می کنیم و در هر بخش از دوره ، یکسری فعالیت ها و اقدامک هایی دارید که باید انجام دهید!

0 تا 100 کسب و کار اینترنتی تان همراه تان هستیم …

براحتی یاد بگیرید!!

در راه اندازی کسب و کار اینترنتی تان ، همراه تان هستیم...

در زمان کم ، بخوبی یاد بگیرید!

ما اعتقاد داریم که زمان ارزشمند است . بنابراین در دوره‌های آموزشی مان ، محتوای کوتاه ولی پر از نکته ، قرار دادیم و در کنار آن ، تمارین و فعالیت هایی قرار دادیم تا پس از انجام تمرین های دوره ، براحتی محتوای دوره را یاد بگیرید .

یاد بگیرید بدون 1 خط کدنویسی وبسایت طراحی کنید!

در دوره‌ی 0 تا 100 ایده تا طراحی وبسایت ، می توانید بدون 1 خط کدنویسی وبسایت خودتان را طراحی کنید! یعنی از کدنویسی خبری نیست و طراحی سایت، خیلی راحتتر خواهد بود!

کسب و کار اینترنتی خود را راه بیاندازید!